• Де придбати горизонтальні жалюзі?

  jg1

  Горизонтальні жалюзі – це зручний, сучасний, лаконічний та функціональний сонцезахисний пристрій для пластикових вікон. Перш ніж зробити покупку, слід переконатися, що для вікон підходять жалюзі саме горизонтального варіанту. Щоб не виникло проблем, розберемо ключові фактори вибору виробів.

  Безумовно, здійснити покупку можна на ринку, але сучасна людина не завжди має у своєму розпорядженні вільний час, тому правильним рішенням буде купити жалюзі в інтернет магазині Ролети України.

  У каталозі завжди представлений широкий асортимент продукції за найвигіднішою ціною. Якщо у клієнта не вийде знайти потрібний товар, на сайті можна замовити виготовлення виробу за вказаними вимірами і в максимально короткі терміни.

  Жалюзі на вікна горизонтальні: особливості та опис

  Спочатку виріб було виготовлено спеціально для оформлення пластикових вікон будь-якого дизайну та розміру. Такі жалюзі відрізняються надійністю та високою функціональністю, оскільки система керування продумана до найдрібніших деталей.

  Керуються вироби за допомогою спеціального троса, який у процесі руху забезпечує повноцінний поворот ламелів у потрібну сторону. Таким чином можна регулювати рівень світлового потоку. Опускати і піднімати ламелі можна за допомогою шнура. Жалюзі горизонтального типу служать тривалий період, їх просто доглядати і чистити від будь-яких забруднень.

  jg2

  Чому варто купити жалюзі вертикальні тканинні?

  При виборі товару може здатися, що це жалюзі вертикального типу однакові. Але, незважаючи на це, такі вироби мають низку особливостей:

  1. Тканина просочена спеціальною антистатичною рідиною, завдяки чому жалюзі довго не втрачають свого первісного вигляду.
  2. Карниз виконаний із алюмінію. Перевага матеріалу полягає в чудових функціональних особливостях, це означає, що проблем з відкриванням та закриванням не виникне.
  3. У виробництві виробів використовуються тканини найвищої якості від найкращих європейських компаній. Але цей фактор ніяк не позначається на вартості, тобто вироби, які пропонує магазин Ролети України доступні за ціною.
  4. Легке та точне управління. Кожен виріб оснащений двома варіантами керування, а саме регулюванням повороту ламелей та їх зміщенням у потрібний бік. Завдяки цьому можна контролювати подачу світла до кімнати.
  5. Можливість встановлення жалюзі на стелю, стінку або у віконний укіс.

  Будь-яка висота тканин та різноманітність відтінків. У каталозі продукції можна вибрати жалюзі будь-якого типу, тому створити привабливий дизайн приміщення буде просто.

  Горизонтальні жалюзі на пластикові вікна: які бувають види

  Існує кілька варіантів виробів кожен, з яких відрізняється своїми характеристиками:

  1. Звичайні жалюзі. Кріпляться до стін, прорізів, стулок. Їх використовують для захисту вікон не тільки із внутрішньої сторони приміщення, але й із зовнішньої.
  2. Пліс. На вигляд нагадують тканинні вироби із ламелями. Насправді основна частина складається з тканинного полотна, складеного в гармошку. Їх можна відкривати в обидві сторони або спрямовуючи зверху донизу.
  3. Мансардні жалюзі. Використовуються для пластикових мансардних вікон, кріпляться на віконний отвір або стелю.
  4. Міжрамні вироби Кілька років тому їх застосовували лише для захисту від сонця, у приміщеннях із дерев’яними вікнами. Зараз цей варіант не є рідкістю, тому їх часто продають у комплекті зі склопакетом.
  5. Римські. Можна переплутати з пліссе, але цей тип жалюзей збирається лише з одного кінця, а також римські виготовляються з м’яких матеріалів.
  6. Зовнішні захисні вироби. Кріпляться на фасад будинку.
  7. Жалюзі із електроуправлінням. У комплекті йде пульт, що дуже зручно в експлуатації.

  Купити жалюзі горизонтальні на вікна: від чого залежить ціна

  jg3

  Вартість виробів розраховується індивідуально кожної моделі. Ціна в каталозі продукції магазину Ролети України залежить від:

  – використовуваного матеріалу;

  – виду виробів;

  – особливостей та переваги кожної моделі;

  – розміру та кольорової гами;

  – комплектації;

  – термінів виготовлення (у разі індивідуального замовлення).

  Поэтому прежде чем обратиться к менеджеру, клиент должен определиться с тем, что бы он хотел видеть в своем доме.

  Купити жалюзі горизонтальні алюмінієві

  У каталозі нашого магазину представлені такі вироби. Вони оснащені зручним механізмом керування, за допомогою якого легко розподіляти потрапляння світла до кімнати. Складаються з окремих пластин, які з’єднані між собою спеціальною ниткою. За допомогою шнура лемелі збираються у потрібне положення, а також опускаються або піднімаються. Переваги виробів полягають у: тривалому терміні експлуатації, стійкості до вологи, ультрафіолету та перепадів температури, виготовлені з екологічно чистої сировини.

  Купити механізм на горизонтальні жалюзі

  В інтернет магазині Ролети України можна придбати окремо механізм для жалюзі горизонтального варіанту. Він складається з двох частин: поворотного та утримуючого механізмів. Вони відповідають за підйом та повертання ламелів під будь-яким кутом. Щоб замовити товар, потрібно залишити заявку та дочекатися дзвінка від менеджера компанії.

мы на карте google map

Зв'язатися з нами

Roleti.ua

×

×