• Чому варто купити рафштори у нас?

  raf1

  Рафшторами називають горизонтальні жалюзі, які встановлюються із зовнішнього боку фасаду. Особливість виробів полягає в тому, що вони здатні захистити приміщення від потрапляння сонячних променів, завдяки чому в жарку пору року необхідності встановлення кондиціонера – не буде.

  Ці вироби практично не відрізняються від звичайних жалюзі. На верхній частині конструкції розташований короб із механізмом, керувати яким можна за допомогою автоматичних приводів або підйомних ниток. Складаються рафштори з горизонтальних ламелей, що вертикально направляються. В інтернет магазині Ролети України можна підібрати рафштори, які будуть ідеально поєднуватися з дизайном фасаду.

  Рафштори зовнішні на вікна: конструкція виробів

  Зовнішні сонцезахисні жалюзі, досить простий сучасний виріб. У комплектацію рафштор входять:

  – верхній профіль (карниз);

  – нижній профіль;

  – полотно, що складається з горизонтальних ламелей;

  – механізм управління (короб та напрямні елементи);

  – трос або драбинка (з’єднують ламелі між собою).

  На сьогоднішній день вуличні жалюзі для пластикових вікон є доступним товаром для більшості людей. У каталозі нашого сайту можна знайти вироби з урахуванням фінансових можливостей та смакових переваг клієнта

  raf2

  Рафштори від чого залежить ціна?

  Вартість на конкретну модель зовнішніх жалюзей залежить виключно від варіабельності параметрів, технічних характеристик і особливостей рафштор, розміру, керуючого механізму і, звичайно ж, виробника.

  Менеджери компанії Ролети України із задоволенням проконсультують кожного клієнта, допоможуть розрахувати ціну конкретної моделі, а також за потребою дадуть рекомендації щодо експлуатації виробу. Щоб купити вертикальні та горизонтальні жалюзі на пластикові вікна, достатньо зателефонувати за вказаним телефоном.

  raf3

  Рафштори зовнішні купити: переваги фасадних жалюзі

  Основна перевага, як і мета використання, полягає у сонцезахисних якостях. Розглянемо перелік плюсів зовнішніх жалюзей:

  – високий рівень захисту приміщення від ультрафіолету;

  – хороша вентиляція віконних отворів (після встановлення рафштор залишається вільний простір, завдяки якому надалі вентиляція буде достатньою);

  – захисту склопакета від нагріву, таким чином, скла не так випромінюватимуть високу температуру і всередині приміщення буде прохолодно;

  – економія на кондиціонерах;

  – рафштори не потребують регулярного технічного обслуговування (доступний ремонт);

  – міцність та довговічність (пошкодити вироби можна тільки під сильним фізичним впливом);

  – гарна звукоізоляція;

  – привабливий зовнішній вигляд (за допомогою зовнішніх жалюзі, можна красиво оформити віконні отвори зовні);

  – легке та зрозуміле управління.

  Крім цього, величезним плюсом можна позначити можливість мати візуальний контакт із зовнішнім світом, і навпаки власники будинків можуть унеможливити те, що перехожі заглядатимуть у вікна в темний час доби.

  Жалюзі рафштори: сфера застосування

  Це ідеальний вибір для власників будівель із великою кількістю вікон. Але крім цього тканинні та інші сучасні сонцезахисні вироби застосовують для оформлення оранжерей, зимових садів, шкіл, інститутів, лікарень, лабораторій, загалом, у будь-яких закладах, де потрібно регулювати рівень освітлення. Конструкція виконана таким чином, що приміщення буде повноцінно захищене не тільки від ультрафіолету, а й від пилу.

  Як рафштори вуличні впливають на клімат у приміщенні?

  Особливість виробів обумовлена тим, що вони створюють оптимальний мікроклімат у приміщенні. Інтенсивність попадання світла можна регулювати за допомогою кута нахилу ламелей. Власникам будівель не доведеться встановлювати кондиціонери, які сприяють пересиханню повітря та різким перепадам температури. Таким чином, рафштори рекомендується застосовувати у приміщеннях, де заборонено використовувати кондиціонер.

  Найкраща захисна система: сучасні рафштори

  Зовнішні жалюзі можна купити в інтернет магазині Ролети України. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції для оформлення пластикових вікон. У каталозі представлені вашій увазі дерев’яні, пластикові, тканинні та металеві вироби. Можна скористатися послугою виготовлення рафштор на замовлення. Ми співпрацюємо лише з відповідальними виробниками, які у своїй роботі використовують якісні матеріали, фурнітуру та сучасні технології. Тому наша продукція по праву вважається найкращою!

мы на карте google map

Зв'язатися з нами

Roleti.ua

×

×