• Купити вертикальні жалюзі для дому означає повністю перетворити інтер’єр

  «Я глибоко вірю, що гарна обстановка може сприятливо впливати на наше життя». Цитата дизайнера Albert Hadley відображає дійсність, адже у чудовій атмосфері відбуваються чудові справи та зароджуються гарні ідеї.

  Ще одним сучасним рішенням для поновлення інтер’єру є вертикальні жалюзі на вікна. Тішить те, що вони виконують не тільки декоративну функцію, а й практичну, наприклад, захищають приміщення від проникнення сонця, тим самим дарують прохолоду влітку. У компанії «Ролети України» виготовляють жалюзі вертикальні офісні, для закладів HoReCa, для дому та квартири.

  Жалюзі вертикальні офісні

  Трохи затишку в офіс ніколи не завадить, головне точно визначитися із кольором. Вертикальне розташування тканинних або пластикових ламелей додадуть приміщенню офіційності, при цьому привносять легкість в інтер’єр.

  Жалюзі вертикальні пластикові

  Вертикальні пластикові жалюзі сподобаються тим, хто не хоче в майбутньому приділяти багато часу догляду за ламелями. Якісний та міцний пластик можна просто витерти вологою тканиною (для максимального ефекту скористайтеся тканинами для автомобіля). Пластикові штори вибирають для навчальних закладів, офісів, конференц-залів.

  Серед переваг виділяється: нижча ціна, ніж на тканинні вертикальні жалюзі, легка вага, простота догляду. Перейдіть до розділу жалюзі вертикальні пластикові, щоб розрахувати вартість.

  Штори жалюзі вертикальні

  Якщо ви прийняли рішення придбати штори вертикальні жалюзі в офіс, пропонуємо зупинитися на одному з варіантів виконання ламелей:

  • напівпрозорою;
  • прозорою;
  • затемнюючої тканини.

  Подивитися повний асортимент квітів та фактур ви можете у нашому каталозі тканин. Ламелі обробляються спеціальним просоченням, яке відштовхує пил і не вбирає вологу. Колір стійкий до сонячного світла та зберігає свою яскравість навіть після кількох років використання.

  Що необхідно зробити перед тим, як жалюзі вертикальні тканинні купити

  Перед покупкою вертикальних тканинних жалюзі необхідно визначитися з їх розташуванням. Встановити штори можна:

  1. Усередині прорізу вікна
  2. З фіксацією на стіні над отвором вікна
  3. З фіксацією на стелі
  4. Як перегородка для зонування приміщення

  Ви також можете вибрати варіації чергування кольору ламелей, тоді інтер’єр виглядатиме ще цікавіше. Повідомте нашого менеджера.

  Яка на вертикальні жалюзі ціна

  На вертикальні жалюзі ціна варіюється в залежності від типу матеріалу (тканина, пластик) та розмірів вікна: приблизна вартість виробу на балконний блок починається від 1100 грн., на балконну раму – від 2100 грн. Ви завжди можете безкоштовно викликати нашого фахівця, щоб він зробив точні виміри та озвучив вартість виробу на замовлення.

  Як працює механізм жалюзі вертикальних

  Механізм вертикальних жалюзі простий. У кожну ламель встановлений так званий грузик, який випрямляє ламелі, надає вагу, перешкоджає заломам. Усі ламелі з’єднані між собою, щоб виріб виглядав як одне полотно. Для регулювання проникнення світла в кімнату ламелі повертаються навколо своєї осі, після чого штори можна розсунути в обидва боки.

  Декілька порад при виборі вертикальних жалюзі на вікна:

  1. Якщо ви вирішили встановити жалюзі вище вікна, то з кожного боку до розмірів необхідно додати по 3 см
  2. Якщо ви хочете, щоб штори жалюзі опускалися нижче підвіконня, слід додати до висоти виробу 15-20см.
  3. Вирішили замовити вертикальні жалюзі до підлоги? Тоді найбільш вдало штори будуть виглядати при кріпленні їх до стелі.

  Фото в інтер’єрі вертикальних жалюзі на вікна

  Ми зібрали для вас кілька фотографій вертикальних жалюзі в інтер’єрі з різним способом встановлення.

  vertikal

мы на карте google map

Зв'язатися з нами

Roleti.ua

×

×