• Жалюзі вертикальні тканинні. Купити, встановити, насолоджуватися затишком

  Якщо ви хочете щось більш елегантне та витончене, ніж класичні горизонтальні жалюзі, то ми пропонуємо купити вертикальні тканинні жалюзі, які привносять такий самий затишок, але дорожче виглядають в інтер’єрі. Різноманітність кольорів і матеріалів дозволили досягти такої різноманітності, що практичний кожен господар підбере варіант під обстановку в квартирі.

  Конструкція представлена каркасом та прикріпленими до нього ламелями, які не тільки розсуваються убік, але й повертаються навколо осі. Такий механізм дозволяє відрегулювати кількість світла та повітря, що потрапляє до кімнати. Ну що, захотілося спробувати вертикальні жалюзі на вікна? Тоді розкажемо як купити цей предмет інтер’єру в інтернеті.

  Як купити жалюзі вертикальні тканинні в інтернеті.

  Наша компанія «Ролети України» зробила цей онлайн маркет для вас, щоб вам було зручно робити замовлення, не залишаючи будинок. Все, що необхідно на початковому етапі, щоб наш замірник приїхав на об’єкт і зробив виміри. А далі почнеться виготовлення вертикальних тканинних жалюзі згідно з вашими побажаннями.

  Ви можете самостійно зняти виміри, щоб замовити вертикальні жалюзі, проте рекомендуємо запросити нашого фахівця, щоб він зробив це швидко, використовуючи свій досвід і знаючи всі нюанси.

  Де знайти жалюзі вертикальні тканинні недорого.

  Яка на вертикальні тканинні жалюзі ціна:

  • Двостулкове вікно 1200х1750мм – від 1056грн
  • Тристулкове вікно 1800х1750мм – від 1584грн
  • Балконна рама 2400х1750мм – від 2112грн
  • Балконний блок 600х1700 + 800х2000мм – від 1100грн

  У цю ціну закладено тканину, якісну європейську фурнітуру, роботу проектувальника, майстра та замірника. Ви отримуєте виріб, який роками даруватиме затишок і без нарікань виконуватиме свої функції. До кожного нашого замовлення ми ставимося з особливою увагою, тому що воліємо працювати на репутацію, а не кількість замовлень.

  Жалюзі тканинні з малюнком

  У нашому каталозі присутні жалюзі вертикальні з малюнком. Різні візерунки в поєднанні з приємними відтінками фону привнесуть у ваш дизайн новизну і розставлять акценти. Кожна ламель дає комбінації один малюнок, що виглядає ефектно і дорого. Такі варіанти жалюзі підійдуть більше для будинку, ніж для офісу і чудово виглядатимуть у спальні, дитячій чи вітальні.

  Жалюзі вертикальні тканинні фото

  Ми підготували невелику розкладку фото, щоб ви могли надихнутися новими ідеями для інтер’єру.

  vjt1

  Як кріпити жалюзі вертикальні тканинні на вікна

  Вертикальні жалюзі на вікна кріпляться досить просто, але якщо все ж таки виникнуть складності, наші фахівці завжди готові приїхати і зробити монтаж. Отже, щоб прикріпити вертикальні жалюзі на вікна знадобляться такі інструменти: дриль, рулетка, олівець, викрутка.

  Розмітити крапки для кронштейнів необхідно так, щоб жалюзі повністю закривали вікно і розміщувалися рівно посередині. Зазвичай від віконного роз’єму піднімаються нагору на 2см. Далі необхідно просвердлити отвір під дюбель (зверніть увагу, що діаметр свердла потрібно точно підібрати під дюбель, а також матеріал свердла повинен підходити під матеріал стіни, інакше ризикуєте дати високе навантаження на інструмент або просто не отримати жодного результату).

  Після того, як підготовлені отвори, потрібно помістити в них дюбеля, злегка допомагаючи молотком. Далі закріпити кронштейни для вертикальних жалюзі та змонтувати карниз легким натисканням на кронштейни до клацання. Потім встановіть ламелі, просто прикріплюючи їх до прищіпок.

  Ви хочете змінити інтер’єр? Внести щось свіже, яскраве та барвисте? Тоді залиште заявку на вертикальні тканинні жалюзі і вже за кілька днів насолоджуйтесь оновленим дизайном своєї квартири.

мы на карте google map

Зв'язатися з нами

Roleti.ua

×

×