Захисні

Rolstavni kvartira

Тканинні

rulonnie shtori

тканинні бамбук,дерево,соломка

roleti bambuk 255x255

тканинні день-ночь

roleti den noch 255x255

тканинні закритого типу

roleti zakritie 255x255

тканинні відкритого типу

roleti otkritie 255x255

ОСНОВНІ ВИДИ РОЛІТ

Ролети – різновид жалюзі, виконаний у вигляді рулону, що намотується на спеціальний вал. Залежно від призначення може бути захисними чи декоративними. Перші встановлюються у віконні/дверні отвори з метою запобігання злому, другі – дозволяють захистити приміщення від зайвого сонячного світла та прикрасити інтер’єр. Це сучасне рішення, яке варто купити для дому та офісу, школи, ВНЗ, банківських та інших установ.

Пристрій та види

Ролети захисного типу конструктивно представлені металевим полотном із послідовно з’єднаних між собою ламелей. Ламелі можуть бути металевими, пластиковими, порожнистими та заповненими. Залежно від типу матеріалу варіюється міцність та надійність конструкції. За допомогою спеціального механізму вгору/низ направляючими пересувається полотно, яке в свою чергу намотується на вал.

Тканинні ролети виконують функцію штор. Дозволяють регулювати рівень затіненості приміщення. Полотно може бути виготовлене з тканини, джутової соломки, бамбукового стебла. Аналогічно першому варіанту полотно намотується на спеціальний вал. Виходячи з цього, також розрізняють ролетні системи відкритого та закритого типу. У першому випадку вал відкритий і доступний, у другому прихований захисним коробом.

Купити ролети в Україні за найкращою ціною

Каталог інтернет-магазину Roleti.ua – це сотні різноманітних варіантів стандартного розміру та виготовлених на замовлення. Ми пропонуємо купити захисні та тканинні ролети відкритого, закритого типу за оптимальною ціною в Україні. Можливість виготовлення на замовлення дозволяє задовольнити вимоги найбільш претензійних клієнтів – ми подбаємо про те. Щоб ваш будинок був під надійним захистом, а інтер’єр залишався сучасним та привабливим!

Щоб купити ролети з доставкою по Україні, зв’яжіться з нами, використовуючи можливості сайту, або просто зателефонуйте. Майстер-замірник відвідає ваш будинок чи офіс у зручний час, проведе консультацію, здійснить виміри та зорієнтує вас за ціною. Доставка готової продукції можлива по всій Україні. Також нашим клієнтам доступні послуги встановлення та обслуговування ролетних систем.

Ми гарантуємо якість продукції та послуг. Наші конкурентні переваги: оптимальне співвідношення ціни та якості, індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантовано чудовий результат!

horizontal jalousie advantage

Залишіть ваш запит Ми зв'яжемося з вами у найкоротші терміни!

мы на карте google map

Зв'язатися з нами

Roleti.ua

×

×