Римські штори

rimskie shtory 19

ШТОРИ ПЛІСЕ

SHtory plisse na plastikovye okna 5

Штори інтернет магазину Roleti.ua

Штори – тканинне полотно, основне завдання якого – декорування приміщення з метою створення затишної обстановки, а також захист від настирливого сонячного світла. Конструктивно представлені полотном та карнизом, на який кріпиться полотно. Можуть виготовлятися з різних матеріалів: тканини, джутової та бамбукової соломки.

Існує безліч різноманітних штор, проте найбільш сучасними і популярними по праву вважаються римські та плісовані.

  • Римські штори

Традиційно римськими шторами називають один з різновидів тканинних жалюзі. Їхня особливість у тому, що кріпляться вони безпосередньо над вікном. Таким чином, розмір полотна повністю збігається з довжиною та шириною вікна, а тканина спадає елегантними складками вниз. Рівень затінювання приміщення регулюється шляхом опускання\піднімання полотна, яке прозбирається шнуром. Як правило, шнур виготовляється білого кольору, але при виготовленні на замовлення можна використовувати відтінки, що гармонують з інтер’єром.

  • Плісе

Штори пліссе – стильні, прості і зовні дуже схожі на класичні жалюзі. Є зібране горизонтальними складками тканинне полотно, виготовлене з різних комбінацій матеріалів, просочених спеціальними складами, що відштовхують бруд, пил і жир. Кріпляться безпосередньо у віконний отвір, її розмір збігається з розміром віконної рами. Досить ефектно виглядають у будь-яких приміщеннях: на кухні, спальні, офісі, школі і т.д. Створюють не лише гармонію в інтер’єрі, а й ефективно захищають від сонця.

Купити штори за найкращою ціною в Україні

У каталозі інтернет-магазину Roleti.ua ви знайдете та зможете купити десятки різноманітних варіантів штор. Ми пропонуємо купити за доступною ціною римські та плісовані штори з доставкою по Україні.

У процесі виробництва ми використовуємо тільки якісні матеріали, що постачаються на замовлення з Європи, а також враховуємо всі побажання наших клієнтів.

Щоб купити штори, що підходять вам за ціною та якістю, зв’яжіться з нами за телефоном або залиште заявку на сайті. Майстер замірник компанії «Ролети України» з радістю відвідає ваш будинок чи офіс, здійснить виміри, ознайомить вас із зразками тканин у нашому каталозі, відповість на всі запитання та зорієнтує за ціною. Після того, як ваші шторки будуть готові, ми з радістю встановимо їх на вікно. Також доступні послуги нестандартного монтажу на висоті понад три метри. Ми цінуємо кожного клієнта, тому прагнемо зробити вигідну пропозицію для кожного!

horizontal jalousie advantage

Залишіть ваш запит Ми зв'яжемося з вами у найкоротші терміни!

мы на карте google map

Зв'язатися з нами

Roleti.ua

×

×