Вертикальні

VR0034

Горизонтальні

zhaluzi bambuk 41

вертикальні тканинні

150

вертикальні пластикові

26 08 2015zadacha14 01 e1513095859620

горизонтальні бамбукові

subcat 23 2

горизонтальні алюмінієві

7883

горизонтальні дерев'яні

0504 41 1

Що таке жалюзі?

Жалюзі – віконні штори, що виконують сонцезахисну та затінювальну функцію. Конструктивно представлені тонкими горизонтально або вертикально орієнтованими пластинками, які послідовно з’єднані між собою тонкою міцною ниткою або пластиковим ланцюжком. Залежно від типу конструкції пластинки-ламелі можуть бути нерухомими або такими, що обертаються навколо своєї осі. За допомогою спеціального механізму, за рахунок обертання ламелей, регулюється рівень потрапляння сонячного світла до приміщення.

Види та особливості

Залежно від напрямку смужок-ламелів розрізняють вертикальні та горизонтальні жалюзі. Перші є конструкцією з вертикальних тканинних або пластикових смужок, другі виготовляються переважно з алюмінію, бамбука, міцних і легких порід дерева.

Вертикальні – чудове рішення для дому, офісу, школи, банківських та інших установ. Використовуючи спеціальний механізм ламелі, можна повертати, регулюючи рівень освітленості приміщення. Штори такого типу прості в експлуатації та обслуговуванні. Щоб очистити поверхню пластикових смужок, достатньо протерти їх вологою серветкою. Керувати шторами можна за допомогою механічного чи автоматичного механізму. За натяжку пластин-ламелів відповідають декоративні грузики, які також є чудовою прикрасою інтер’єру.

Горизонтальні – класична сонцезахисна система. Ламелі розташовані горизонтально. Виготовлені з тонкого алюмінію, покритого полімерною фарбою, бамбукового стебла або дерева. Управління здійснюється за допомогою добре відомого механізму «шнур – тростина», що дозволяє регулювати кут нахилу ламелів та висоту полотна відносного вікна.

Купити жалюзі в Україні за найкращою ціною

Інтернет-магазин Roleti.ua пропонує купити жалюзі вертикального та горизонтального типу за оптимальною ціною в Україні. У каталозі нашої компанії ви знайдете десятки готових рішень, а також варіанти, виготовлені на замовлення з урахуванням побажань клієнта. Щоб купити жалюзі, ознайомтеся з пропозиціями у каталозі нашого інтернет-магазину та залиште заявку на сайті. Також ви можете звернутися до менеджера по телефону, ми з радістю допоможемо підібрати та купити відповідні за ціною та якістю штори. Доставка продукції, розміщеної в каталозі, можлива по всій Україні!

horizontal jalousie advantage

Залишіть ваш запит Ми зв'яжемося з вами у найкоротші терміни!

мы на карте google map

Зв'язатися з нами

Roleti.ua

×

×