Бамбукові горизонтальні жалюзі – стильний варіант не тільки для східного, але й традиційного класичного інтер’єру. Виготовляються з натурального бамбука, що забезпечує досить непогану термоізоляцію та захищає від сонця. Бамбук вважається міцним матеріалом, відповідно і бамбукові жалюзі мають тривалий термін експлуатації. Додаткова перевага – екологічність. Навіть під палаючим сонячним промінням матеріал не виділяє шкідливих речовин у повітря. Бамбукові жалюзі не вимагають спеціального догляду – достатньо протирати ламелі вологою серветкою.

У процесі виготовлення ми використовуємо лише якісні матеріали: пластинки з розщепленого бамбукового стебла, обробленого спеціальними складами, що надійно захищають від впливу агресивних зовнішніх факторів, фурнітуру та механізми імпортного виробництва. Багато комплектуючих ми постачаємо на замовлення з Німеччини, Італії, Франції та інших європейських країн. Такий підхід допомагає нам досягти оптимального співвідношення «ціна – якість».

 

zhaluzi bambuk 41

Купити бамбукові жалюзі в інтернет-магазині Roleti.ua

Ролети України – одна з провідних компаній у галузі виготовлення та продажу сонцезахисних систем для дому та офісу, пропонує купити бамбукові жалюзі за найкращою ціною в Україні.!

В асортименті нашого каталогу десятки готових варіантів для віконних отворів стандартних розмірів, а також можливість виготовлення на замовлення з урахуванням індивідуальних характеристик та побажань клієнта. Ми пропонуємо підібрати оптимальні матеріали, фурнітуру, механізм. Комплексний підхід до вирішення завдань клієнта дозволяє досягти ідеального результату – жалюзі стають не тільки захистом від настирливих сонячних променів, а й чудовим доповненням інтер’єру.

Щоб купити бамбукові жалюзі, зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, або ставте заявку. Ми зв’яжемося з вами, щоб відповісти на всі питання, зорієнтувати вас за ціною та узгодити час, у який майстер-замірник зможе відвідати ваш будинок чи офіс. Фахівець проконсультує вас, допоможе підібрати відтінок бамбука, що гармоніює з інтер’єром, продемонструє зразки матеріалів та вимірює віконний отвір. Доставка готових виробів можлива по всій Україні. Також ми надаємо послуги монтажу та подальшого обслуговування сонцезахисних систем. Телефонуйте!

ПРИБЛИЗНА ВАРТІСТЬ

okno 04

Двостулкове вікно

1200 х 1750мм

від 6600 грн

okno 01

Тристулкове вікно

1800 х 1750мм

від 9900 грн

okno 02

Балконна рама

2400 х 1750мм

від 13200 грн

okno 03 e1512990514724

Балконний блок

600 х 1700мм + 800 х 2000мм

від 7260 грн

мы на карте google map

Зв'язатися з нами

Roleti.ua

×

×