VR0034

Вертикальні жалюзі пластикові

 

Пластикові вертикальні жалюзі – практичне та довговічне рішення для дому, офісу та інших приміщень. Вертикально звисаючі ламелі виготовлені з міцного пластику, з’єднані між собою спеціальним ланцюжком. Ключові переваги матеріалу – мала вага та простота догляду. Щоб очистити поверхню ламелів, достатньо протерти їх вологою серветкою. Монтаж, як і у випадку з тканинними жалюзі, можливий до стелі, стіни, або до верхнього укосу вікна. Механізм управління може бути як механічним, і автоматичним. Крім того, пластикові вертикальні жалюзі відрізняються вигідною ціною.

 

Купити вертикальні пластикові жалюзі за доступною ціною в Україні.

Інтернет-магазин Roleti.ua пропонує купити пластикові жалюзі за доступною ціною з доставкою по всій Україні. В асортименті нашого каталогу ви знайдете безліч варіантів різних не тільки за ціною та якістю, а й за структурою, кольором матеріалу.
Пластикові ламелі, які ми використовуємо в процесі виготовлення, відрізняються невеликою вагою та одночасною міцністю. Пластик не потребує особливого догляду, невибагливий в експлуатації та обслуговуванні. Щоб штори тривалий час зберігали свій первісний вигляд, достатньо подбати про регулярне вологе прибирання.
Для виготовлення продукції ми використовуємо матеріали, механізми та фурнітуру італійського, німецького, французького виробництва. Використання якісних матеріалів європейського походження дає нам змогу постачати на український ринок стабільно високоякісну продукцію. Завдяки індивідуальному та відповідальному підходу нам вдалося завоювати довіру багатьох клієнтів.
Щоб купити пластикові жалюзі вертикального типу, зверніться до менеджера компанії Ролети України. Щоб отримати консультацію, виберіть зручний спосіб зв’язку: зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. у зручний для вас час майстер-замірник відвідає ваш будинок або офіс, щоб зробити виміри, ознайомити вас із каталогом та зразками матеріалів. Доставка та встановлення готових виробів можлива по всій Україні. Ми цінуємо кожного клієнта! Для оптових замовників, великих компаній та дизайнерських студій діє гнучка система знижок. Телефонуйте, щоб дізнатися більше!

ПРИБЛИЗНА ВАРТІСТЬ

okno 04

Двостулкове вікно

1200 х 1750мм

від 1300 грн

okno 01

Тристулкове вікно

1800 х 1750мм

від 1584 грн

okno 02

Балконна рама

2400 x 1750мм

від 2112 грн

okno 03 e1512990514724

Балконний блок

600 х 1700мм + 800 х 2000мм

від 1100 грн

мы на карте google map

Зв'язатися з нами

Roleti.ua

×

×